hydroizolácia

Hydroizolácie plochých striech a základov budov

V posledných dekádach hydroizolačné asfaltové pásy prešli zásadnými zmenami v ich konštrukcii, zložení, odolnosti a životnosti. Momentálne predstavujú spolu s PVC fóliami rovnocenne kvalitné alternatívy pre hydroizoláciu, najmä plochých striech. Naša spoločnosť má s ich realizáciou dlhoročné skúsenosti.

Izolačné materiály na báze asfaltu sú veľmi obľúbené vďaka svojej dlhoročnej životnosti, ľahkej údržbe a tiež svojej priaznivej cene.

 

hydroizolacia

 

Asfaltové izolačné pásy možno použiť na izolácie:

  • striech, terás, balkónov
  • základov a podzemných stavieb proti zemnej vlhkosti
  • podláh a stien – proti voľne stekajúcej vode

Hydroizoláciu asfaltovými pásmi realizujeme podľa požiadaviek a potrieb zákazníka buď ako dvoj- alebo jednovrstvovú. Realizujeme izoláciu novostavieb, ako i rekonštrukciu pôvodnej hydroizolácie. Pri rekonštrukcii vykonávame aj sanáciu pôvodnej asfaltovej hydroizolácie.

Cena je vždy individuálna podľa komplexnosti navrhnutého riešenia, no vo väčšine realizácií sa pohybuje medzi 15 až 20 € za meter štvorcový plochy strechy alebo základov, v závislosti najmä od obtiažnosti realizácie (počet izolačných vrstiev, množstvo prvkov, klampiarskych ukončení, výška budovy atď). Vašu cenovú ponuku Vám pripravíme na základe osobnej obhliadky stavby.