rekonštrukcia bytového jadra

Rekonštrukcie bytových jadier

Rekonštrukcia bytového jadra

Jednou zo špecializácií našej firmy sú kompletné rekonštrukcie bytových jadier – meníme nevyhovujúce bytové jadro na modernú kúpeľňu. 
Z bytového jadra urobíme modernú kúpeľňu. Pri plánovaní rekonštrukcie bytového jadra Vám náš projektant pomôže s návrhom dispozičného riešenia prestavby, s návrhom dizajnu, s výberom obkladových materiálov, sanitárnej keramiky a ďalších zariaďovacích predmetov.Prestavbu bytového jadra vykonávame obvykle z tvárnic YTONG, alebo zo sadrokartónu. V prípade záujmu je možné vykonať rekonštrukciu aj nalepením keramických obkladov na existujúce bytové jadro – nie je to ideálne riešenie, ale v niektorých prípadoch môže byť dostačujúce.

kupelna

 

Cena rekonštrukcie bytového jadra

Cena prestavby bytového jadra je individuálna, rovnako ako jej prevedenie. Na základe dopytu vám pripravíme kalkuláciu, ktorá bude vychádzať z vašich požiadaviek a bude ovplyvnená vybranými materiálmi a zariadením.

Pre hrubú orientáciu – ceny rekonštrukcie bytového jadra sa pohybujú v rozpätí približne 1800 – 3200 Eur. Táto cena závisí najmä od toho, aký druh bytového jadra máte a nakoľko sa bude meniť jeho dispozícia. To znamená, že za rekonštrukciu bytového jadra, ktoré má už všetky steny murované alebo panelové, zaplatíte menej ako za rekonštrukciu jadra, ktoré má jednu stenu panelovú a ostatné z umakartu. Jednou z príčin je aj potreba práce na vonkajších stenách jadra v prípade umakartového – potreba vystierkovat a obložiť susediacu stenu kuchyne, prípadne ostatných izieb.

Táto odhadovaná cena zahŕňa tzv. štandard holostavby – to znamená, že v cene sú zahrnuté materiály konštrukcie stien a stavebných prvkov, vodoinštalačný a elektroinštalačný materiál a celková cena práce. V cene je zahrnutý aj dovoz uvedených materiálov a odvoz a likvidácia odpadu.

Výška ceny rekonštrukcie Vášho bytového jadra bude záležať aj od toho, či budete chcieť využiť služby nášho dizajnéra a architekta.

K cene 1800 – 3200 Eur si zákazník musí pripočítať položky, ktoré v štandarde holostavby nie sú zahrnuté: sanita, batérie, zrkadlo, obklad, dlažba, dvere, farba, vypínače, zásuvky, svietidlá, špárovacia hmota, prípadne vykurovacie teleso a rôzne doplnky.

 


Zabudnite na staré panelákové jadro a doprajte si komfort modernej kúpeľne a sociálneho zariadenia. Rekonštrukcia bytového jadra našou spoločnosťou predčí Vaše očakávania a dá Vášmu bytu nový rozmer.

 

Pri rekonštrukcii bytového jadra zabezpečujeme:

služby projektanta
vybavenie stavebného povolenia
demontáž, odvoz a likvidáciu starého bytového jadra
vymurovanie nových stien
rozvod elektroinštalácie a vodoinštalácie
inštalácia sadrokartónových podhľadov a osvetlenia
obklad keramickým obkladom a dlažbou
dovoz a inštalácia sanitárnej keramiky a ďalších zariaďovacích predmetov
kompletné finálne upratovanie